PPP Středočeského kraje

Pedagog-psycholog

Středočeského kraje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Person with a purse – pppstredoceska.cz
Reading a book – pppstredoceska.cz

Náplň práce

Diagnostická, intervenční, reedukační, terapeutická a psychokorektivní péče a poradenství poskytovaná zejména dětem a mládeži s vývojovými a výchovnými problémy či výukovými obtížemi, psychologické poradenství při volbě vzdělávací a profesní dráhy, v náročných životních situacích a obdobích.

Pracoviště –

Nabízíme

  • Práci na HPP (plný i částečný úvazek)
  • Zaškolení a další odborný růst
  • vlídný pracovní tým a příjemné neformální pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • 40 dnů řádné dovolené, studijní volno
  • Mzda: uvedenému druhu práce odpovídá plat podle §5 odst. 5 NV ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie/ v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • Znalost českého jazyka
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost